Choď na obsah Choď na menu
 


MAREC - Reprezentačný ples v Sološnici

6. 4. 2010

Táák a je tu! Môj omeškaný marcový mesačník. Aj keď už teraz krásne svieti jarné slniečko a všetky baby sú už vykúpané a vyšibané ( ani ja nie som výnimka), priblížime si trošku, ako to bolo, keď sme sa ešte brodili v polmetrovom snehu a čas sme si krátili tancovaním na nespočetných plesoch. Prirodzene, aj my sme na pár z nich zažiarili. Okrem pozvania od domácich na I. reprezentačný ples Vysokej sme prijali pozvanie tiež od Záhorákov a tak sme sa v snehovej metelici vybrali pod hory, do Sološnice.

Začiatok sa ale nezaobišiel bez technických problémov. Nič to, všetko zlé je na niečo dobré. Poučili sme sa, že sa neoplatí parkovať do snehu, pretože potom už z neho akosi nemožno vycúvať. Našťastie, kamoši zo Sološnice vždy pomôžu. Aj keď sa im z   „neznámych“ príčin krížia zraky. Nakoniec všetko dopadlo dobre a my sme sa mohli vybrať do kulturáku, ktorý je naozaj obrovský a v ten večer bol vyzdobený na ozajstný ples. A ani tá tombola nebola na zahodenie. Zložili sme sa v úplne úžasnom detskom centre, kde boli na stenách namaľované všelijaké detské obrázky, ale nás aj tak najviac zaujali tie hračky a farbičky, ktoré boli všade naokolo.

O chvíľu sme už boli všetci tip-top a odbila ôsma hodina a zrazu....trésk. Hviezda večera otvorila ples. Tou hviezdou nebol nik iný, ako Lucka Hablovičová (pre toho, kto by nevedel, Lucka je riaditeľka Miss Slovensko). A potom prišli na parket ďalšie hviezdy. Samozrejme, to sme boli my. Presnejšie Zdenka vo svojich úchvatných žltých šatách a Tomáš, ktorí spolu s prvými tónmi waltzu udali takt tomuto plesu. Neskôr sme zažiarili medzi tancami aj našou salsou a jiveom. Premiéru mal náš maskot, ktorého sme počas tancov vyložili na parket a hneď sa nám lepšie tancovalo. A akoby to bolo, keby sme sa nezvečnili do kroniky spolu s Luciou Hablovičovou? Keď sme ju prišli poprosiť o hviezdnu foto, najprv sa teda naľakala. Myslela si, že ju chce Tomáš vykrútiť vo valčíku, a to by teda nedopadlo práve najlepšie. Pravdupovediac, jej tanečný potenciál nie je najvyšší J. Ale čo už, každý má talent na niečo iné.

Keď sme odchádzali, vyzbrojili nás ešte poriadnou výslužkou, ktorú radšej nebudeme konkretizovať. A mohlo sa ísť. Touto cestou sa chceme ešte raz poďakovať organizátorom za pozvanie a dúfame, že sa všetkým naše vystúpenie páčilo. Tento mesiac vás čakajú v Tomášovom mesačníku podrobnosti o tohtoročnom Ženskom chmate, ktorý bude určite napísaný načas. Nie ako ja s mojim marcovým mesačníkom J.

P.S. Luci, teraz očakávame lukratívne ponuky, keď sme teraz už takí slávni. J

 

Náhľad fotografií zo zložky Reprezentačný ples - Sološnica

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.