Choď na obsah Choď na menu
 


APRÍL

6. 4. 2008

Ahojte po mesiaci!Tento mesiac Vám prinášam druhú časť rozhovoru s trénerkou Dominikou Dinušovou.

4.Mala si niekedy pocit,že so STARDANCE skončíš?

DOMINIKA:Zatiaľ nikdy,a dúfam,že v najbližšej dobe nebudem mať podnet k úvahám o konci kurzov spoločenských tancov.Pre mňa je to nesmierne zaujímavá a kreatívna práca,najmä keď vidím,s akým nadšením chodia tanečníci na tréningy.Dúfam teda,že nám to dlho vydrží.

5.Si na tanečníkov tvrdá?Čo sa deje po vystúpení v zákulisí?

DOMINIKA:To,či som tvrdá,musia posúdiť tanečníci sami.Snažím sa byť ľudská a motivovať ich.Keď však niečo nejde,možno je tá motivácia ,,tvrdšia",ale keby som ich iba chválila,nemohli by byť nikdy lepší.

Po vystúpeniach si zhodnotíme výkon,usúdime,čo nám z toho vyplýva do budúcnosti,čo treba zlepšiť...Väčšinou si ešte užijeme pohostenie organizátorov {zákusky,čaj,limonáda,...} a dohodneme sa na ďaľšom stretnutí.

6.Kde budete najbližšie vystupovať?

DOMINIKA:V Kultúrnom dome vo Vysokej pri Morave na Deň matiek.Tanečníci predvedú mamičkám,čo nové sa naučili a potom sa budeme venovať najmä príprave na vystúpenie v rámci ,,Dňoch zelá" v Stupave.

7.Pripravujete pre fanúšikov niečo nové?

DOMINIKA:Istotne,nové zostavy,nejaké choreografie...prekvapenie.

Ďakujem za príjemný rozhovor!

DOMINIKA:Aj ja ďakujem.

No a to je na tento mesiac všetko.Nebuďte smutní,ja sa Vám o mesiac prihlásim a zhodnotím pripravovanú akciu-Deň matiek,na ktorú Vás aj srdečne pozývam.

Tanečník Tomáš!