Choď na obsah Choď na menu
 


JANUÁR

31. 1. 2009

Zdravím všetkých, ktorí ostali verní MESAČNÍKu aj v roku 2009.Keďže sa začal nový rok, zišlo by sa zhodnotiť ten minulý.Čo sa prihodilo v roku 2008?

 1.skupina - malí mala pred Večerom spoločenského tanca 6 tanečníkov.Po ňom odišli dve tanečníčky, ale obmenou sa to zase zastavilo na číšle šesť.

Po VST sa vytvorila 2.skupina, ktorá zahŕňala trochu väčších tanečníkov. V tejto skupine tancujú: Lenka Kopčová a Jožko Krúžek, ktorí sú aj tanečníci 3.skupiny, Vladimíra Babicová a Filip Bojkovský, Lenka Šebelová a Mirko Kopča.

3.skupinu - veľkí tanečníci mala pred VST 13 tanečníkov, po ňom odišli dvaja tančníci a pribudli ďalší 3 tanečníci - Zdenka Bothová, Saška Ondrovičová a Marek Krúžek.

21.apríla 2008 vznikla webová stránka www.vpmstardance.estranky.sk. Za osem mesiacov mala najväčšiu návštevnosť v decembri. Najnavštevovanejšie články boli POKEC, Kedy trénujeme?, profily Sašky a Zdenky a Ako vznikla STARDANCE.Tešíme sa, že stránka je tak navštevovaná. Našu stránku si môžete kliknúť aj cez http://www.vysokaprimorave.sk/index.php?session=0&action=readtp&id=1229337891.

Týmto zhrnutím roka 2008 sa s Vami v MESAČNÍKu lúčim. Vo februárovom si prečítate rozhovor s trénerkou a supervízorkou VST 2 Dominikou Dinušovou. Tento článok však nájdete už v rubrike MESAČNÍK II, lebo Večerom spoločenského tanca 2 sa začal nový rok pôsobenia STARDANCE a ten budeme mapovať v druhej serii Mesačníka.

Dotancovanie! Váš tanečník Tomáš.