Choď na obsah Choď na menu
 


MÁJ

22. 5. 2008

Čaute!Zdravím vás po mesiaci a prináša vám exkluzívne správy z Dňa matiek.Ale ešte,ako sa do toho pustím,oboznámim vás,čo sa dialo pár dní predtým.

Mne osobne sa stal úraz s kolenom,a to 10 dní pred vystúpením.Stalo sa to pri nacvičovaní JIVE-u na Dni zelá,ktoré budú na jeseň v obci Stupava.Pri vykopávaní ma pichlo v kolene.Doktor na pohotovosti povedal,že má podozrenie na MENISKUS{vykĺbenie jabĺčka v kolene},ale odporučil ma k ortopédovi.Ten mi koleno zrentgenoval a oznámil,že je to len natiahnuté väzivové tkanivo.Predpísal mi lieky,gél a nákolenicu,ktorú som mal aj na vystúpení,ale nikto si to nevšimol.A bolo po starostiach,žeby mohlo byť vystúpenie ohrozené.Nie nadloho!Tanečníčka Vanesska Dinušová si na telesnej výchove zlomila prst na ruke.Dali jej ho do sádry a aj napriek týmto udalostiam sa mohlo ísť vystupovať.

Tak poďme konečne k Dňu matiek.Zatancovali sme 5 tancov:

1.WALTZ,ktorý Deň matiek otvoril.Fantasticky ho odtancovali Lucka Urbaničová,Hanka Belošičová a Martin Biznár.

2.CHA-CHA,odtancovaná na pesničku SWAY a nemohli chýbať ani nové prvky.

3.SAMBA,ktorú som zatancoval s Maruškou Rusnákovou a na konci všetkých prekvapila,keď mi Maruška vyskočila na chrbát.

4.RUMBA,tento vášnivý a a exotický tanec si zatancovali aj noví tanečníci-Zdenka Bothová,Saška Ondrovičová a Marek Krúžek.

5.ZMES TANCOV,po prvýkrát v histórii STARDANCE sme spojili 2 tance-TANGO ARGENTINO a SALSA do jedného.

A ako hodnotím Deň matiek ja???Myslím si,že to bola vydarená akcia a pre mňa bola veľmi náročná,keďže som ju aj moderoval.Dobre,končím a teším sa na vás opäť o mesiac.

Váš tanečník Tomáš!

P.S.:O mesiac vám prinesiem denník jedného z tréningov.A dole som pripojil i fotky z Dňa matiek.

 

 

Náhľad fotografií zo zložky