Choď na obsah Choď na menu
 


NOVEMBER

30. 11. 2008

Po nezabudnuteľnom vystúpení v Stupave prišlo na rad ďaľšie vystúpenie. Tento raz sme vystupovali pre seniorov a hostí z Čiech, z dedinky Vedrovice. V sobotu o pol tretej sme sa zišli v TIKNIVE, v Kultúrnom dome, aby sme sa dali do gala a šli si, ako obvykle s nadšením zatancovať. O tretej celé posedenie otvorili naše dievčatá s Brazílskou sambou. Všetkých svojou energickosťou rozpálila a zahriala. Potom nasledovala krátka báseň a po nej ďaľšie tri tance. Jive zatancovali pre zmenu nie dva, ale tri páry. Všetci prítomní si podupkávali a mal som taký pocit, že by radi vyskočili k nám na parket a zatancovali si s nami. V sambe sa po prvýkrát po krátkej prestávke objavila po mojom boku Mária Rusnáková. Aj keď sa pripojila len v polovičke októbra, sambu určite nezabudla.Krútenie bokmi a energia jej ostala aj naďalej. A na koniec prišiel Freestyle, kde sa aj divákom z Čiech predstavila celá skupina. Po ňom sme zožali veľký potlesk a všetci nás veľmi chválili. V zákulisí sme dostali každý kofolu a čokoládu, za čo organizátorom úprimne ďakujeme.
Touto cestou chcem pozdraviť aj našich bratov a sestry z tanečného krúžku vo Vedroviciach a ich tanečnú trénerku Aničku. I keď sme ich ešte nevideli tancovať, veríme, že im to ide skvele. Držíme im veľmi palce a nech im to tancuje aspoň tak ako nám.
Všetky dojmy a pocity z tohto posedenia sprostredkovala aj pani redaktorka z týždenníka Záhorák vo vydaní 48.týždňa. Aj ňu veľmi pekne pozdravujeme a ďakujeme za fotky, ktoré nafotila.
To je odo mňa pre tento mesiac všetko. Ozvem sa opäť o mesiac a prinesiem Vám čerstvé novinky z Vianočnej akadémie ZŠ s MŠ Vysoká pri Morave. Dotancovania!
Váš tanečník Tomáš!